Okładka

Dzienniczek św. Siostry Faustyny (CD mp3)

Dane szczegółowe:
  • Rodzaj nośnika CD
  • Wydawca Biały Kruk
  • Rok wydania 2020
  • EAN 9788375532869
  • Data 2020-10-07
  • ID 479434
Cena: 26.01
Pozycja dostępna
Wyślemy w czasie: 24h

Dzienniczek św. Siostry Faustyny to najczęściej tłumaczone polskie dzieło na świecie, ale przede wszystkim to perełka literatury mistycznej. Jest to lektura, która człowieka autentycznie zmienia i dotyka w samej duszy. Bóg każdemu z nas pokazuje drogę do świętości, ale z Siostrą Faustyną obcował bezpośrednio i bezpośrednio do niej przemawiał. Ten niesamowity skarb w sposób wielce poruszający i mądry przedstawia nam Halina Łabonarska, wybitna aktorka i osoba prawdziwie wierząca, odtwórczyni m.in. królowej Jadwigi Łokietkowej w serialu Korona Królów).


Halina Łabonarska swym pięknym, dźwięcznym głosem prowadzi nas po kolejnych kartach Dzienniczk?, a rytm jej narracji staje się przewodnikiem po tajemnicy Bożego Miłosierdzia.


To niezwykłe dzieło jest uzupełnione przejmującą, spokojną muzyką Piotra Łabonarskiego, syna Haliny, dzięki której słuchacz zostaje wprowadzony w refleksyjny, kontemplacyjny wręcz nastrój.


Niniejszy audiobook składa się z trzech płyt, opakowanych w piękne i twarde etui, i zawiera 30 godzin nagrań! Halina Łabonarska prezentuje całość Dzienniczka św. Siostry Faustyny.

Szybka wysyłka

Darmowo wysyłka od 200 zł

Gwarancja zwrotu

Pomoc telefoniczna

od poniedziałku do piątku w godz. 8-16

Bezpieczna płatność

za pośrednictwem Przelewy24

Menu00
Top