Okładka

Nie musisz być doskonały. Chrześcijański sposób na perfekcjonizm

Dane szczegółowe:
  • Oprawa Miękka ze skrzydełka
  • Wydawca WAM
  • Rok wydania 2022
  • Liczba stron 312
  • EAN 9788327730534
  • ISBN 9788327730534
  • Data 2022-04-19
  • ID 524423
Cena: 30.24
Pozycja dostępna
Wyślemy w czasie: 24h

Odkryj w swoim życiu pokój

Bóg chce wydobyć z nas to, co najlepsze, ale nie zaciśniętą pięścią czy przystawiając rewolwer do naszej skroni. Stawia nam wymagania, ale nie po to, byśmy ich spełnianiem wyszarpywali Jego miłość. Zwraca się raczej ciągle z tym samym apelem: Pragnę, abyś był inny, bo jeszcze nie doszedłeś do swojej pełni, ale kocham cię, przyjmuję cię takim, jakim jesteś teraz. Jeśli nie staniesz się inny, też będę cię kochał. Perfekcjonista słyszy niestety tylko pierwszą część tego zdania: Chcę, abyś się zmienił, po czym wprowadza w swojej głowie "drobną" modyfikację: Bo wtedy cię pokocham.

Dariusz Piórkowski SJ

Czym jest perfekcjonizm religijny i jakie są jego przyczyny? Dlaczego utrudnia relacje z Bogiem i ludźmi? Jak rozpoznać w sobie jego objawy? Ta książka pomoże ci wejść na drogę, dzięki której uwolnisz się od niezdrowego myślenia o Bogu, o sobie i otaczającej cię rzeczywistości.


Bóg cierpliwie rozbraja tykającą w nas bombę, wyzwalając od lęku i męczącej presji.


Wydanie drugie, poszerzone o wstęp i uzupełnienia autora.


Dariusz Piórkowski - jezuita, duszpasterz, doświadczony kierownik duchowy i rekolekcjonista. Autor publikacji poświęconych duchowości, rozwojowi osobistemu i Biblii, m.in. O duchowości z krwi i kości, Książeczka o miłosierdziu i Spodziewaj się Dobra. Publikuje w Życiu Duchowym, W Drodze i na portalu DEON.pl.

Zobacz również:

Szybka wysyłka

Darmowo wysyłka od 200 zł

Gwarancja zwrotu

Pomoc telefoniczna

od poniedziałku do piątku w godz. 8-16

Bezpieczna płatność

za pośrednictwem Przelewy24

Menu00
Top