Okładka

Podróż do Alfy Centauri

Dane szczegółowe:
  • Oprawa miękka
  • Wydawca Edycja Świętego Pawła
  • Rok wydania 2018
  • Liczba stron 856
  • Wymiar [mm] 145x205
  • EAN 9788377979556
  • ISBN 9788377979566
  • Data 2018-10-10
  • ID 420156
Cena: 15.85
Pozycja dostępna
Wyślemy w czasie: 3-5 dni
13 października 2097 r. statek Kosmos przygotowuje się do startu do położonego najbliżej Układu Słonecznego potrójnego układu Alfa Centauri. Jednym z uczestników wyprawy jest Neil de Hoyos, fizyk, podwójny noblista, mający swój wkład w budowę statku. Hoyos udaje się w tę podróż, by wyrwać się spod władzy pozornie przyjaznego rządu totalitarnego, który na Ziemi kontroluje wszystko. Jest postacią ekscentryczną, o wielkiej wrażliwości, którą ukrywa za maską kowboja. Cała wyprawa ma trwać około 19 lat. Co się wydarzy w jej trakcie? Czy statek wraz z pasażerami powróci na Ziemię?
Autor zabiera czytelnika nie tylko w fascynującą podróż międzyplanetarną, ale i w podróż duchową, dzięki której odkrywa tajemnice duszy, przemierza nieskończony świat wiedzy, postępu i ludzkiej natury.
Książka zawiera odwieczne pytania i trafne refleksje na temat walki duchowej, zła wciąż działającego w świecie, grzechu pierworodnego, łaski sakramentów, Bożej obecności, ofiary, zemsty i przebaczenia. Łączy elementy powieści science fiction, dreszczowca, powieści przygodowej.

Zobacz również:

Szybka wysyłka

Darmowo wysyłka od 200 zł

Gwarancja zwrotu

Pomoc telefoniczna

od poniedziałku do piątku w godz. 8-16

Bezpieczna płatność

za pośrednictwem Przelewy24

Menu00
Top